Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Informační Oblíbené
Povězte nám to
Co Shromažďujeme informace, které nám poskytnete, nebo dejte nám návštěvu. Tyto informace mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na, jméno, fotografii, datum narození, e-mailovou adresu a fyzický, telefonní číslo, pohlaví, kontaktní informace a seznam sociálních mediálních informací, umístění (GPS) data, události a informace o jeho výkonnosti a pokud je to nutné, informace o kreditních kartách. Shromažďujeme od vás můžeme automaticky shromažďovat informace o vaší interakci a používání našich produktů a služeb. Můžeme shromažďovat informace, včetně ale bez omezení na telefonní čísla, identifikátoru zařízení, informace o hardwaru, IP adresa, typ a jazyk prohlížeče, informace cookie, typu systému, protože umožňuje přístup k softwaru ke konkrétním funkcím, časy přístupu, s odkazem na je síťová adresa, informace o nákupu a komunikovat s námi a tak dále. Jsme ve styku s třetími stranami, aby vám co můžeme zdroj transakce shromažďování informací a komunikace. To může zahrnovat, ale nejsou omezeny na ukládání informací, direct mail, adresáře, akcích, výrobcích a aplikacích nebo jiné interakce Nike. Tyto údaje veřejně dostupné informace a třetích stran informace a údaje můžeme použít. Jsme také shromažďovat informace o informace dar příjemci dárců. Dětské soukromí, nebudeme shromažďovat osobní údaje nebo přizvat 13 let staré děti.

Informace pro použití
Můžeme použít vaše údaje k tomu následující:

povoleno
Zvýšená personalizace a přizpůsobení vaše zkušenosti a výměna NIKE Funkce NIKE použití, jako Běžecké trasy, registraci odrůdy, třídění a jiných aktivit

Operace, lepší analýza

Management, poskytnout, zlepšení a udržení produktů a služeb, včetně analýzy uživatelského chování a trendů

Vaše osobní údaje a další informace o řízení. Sdělení o nákupu, informace o účtu nebo zákaznický servis

s vámi A poskytuje marketing a propagace

Komunikovat s vámi o našich produktech, službách a akcích a další propagační účely Spravovat soutěže, propagační akce, srazy, ankety nebo jiné charakteristiky Vzorek marketing je pro vás důležité.

Information Exchange
Otevřená sdílení
Podíl vada
Když vstoupíte nebo použití určitých služeb, budete souhlasit s veřejně sdílet velké množství informací, které mohou zahrnovat uživatelské jméno, umístění město a profilovou fotografii.

Informace Protection
bezpečnostní opatření
Používáme celou řadu bezpečnostních opatření, včetně šifrování a nástrojů ověřování pomáhá chránit vaše informace. Používáme zabezpečený server při najetí objednávky. Všechny informace o kreditní kartě, které poskytnete budou převedeny a používat technologii Secure Sockets Layer (SSL) a potom zašifrovány do naší databáze.

collection nástroje
Informace, které shromažďujeme
Automatické získávání našich produktů a služeb, nebo prostřednictvím informací uložených v prohlížeči nebo zařízení. Používáme různé metody pro sběr těchto informací, včetně, ale bez omezení, cookies a pixelové značky / webových majáků ( "Tools").

možnosti
Upravit nebo odstranit své údaje
Můžete upravit nebo smazat svůj účet v některých službách v jejich profilu. Předtím vydala informace mohou být stále veřejně viditelné. Informace a obsah může být uchován v našich záložních souborů a archivů.

zpět
Copyright © 2020 krcma-marketa.cz. Powered by krcma-marketa.cz